Yakışıklı Türk Masörler

Kabul edeceğim, lanet bir dostum var. Bizim için lanet olası arkadaşlar olmayı düşünmedim ama bir zamanlar bir ilişkideyiz, bir ilişkinin kasırgası. Romantik, Masör, seks doluydu ve aynı zamanda ikimiz için tamamen jigolo  ve tamamen doğru değildi.

Birkaç ay birlikteydik ama işe yaramadı, ikimiz üzerinde hemfikir olabileceğimiz tek şey Masör jigolo ve ikimiz de çalışmasını istedik, ancak yapamadık ve işleri bozduk. Bir zamanlar bir ilişki içinde değildik, iyi anlaştık, çok iyi arkadaştık ve ikimizden birinin yeni bir ortağı olduğunda ikimiz de gerçekten mutluyduk ama… bunun bir nedeni vardı.

Kulağa korkunç geldiğini biliyorum ve ortaklarımıza sadık olmamız gerektiğini biliyorum, ancak ikimiz de birbirimizle cinsiyetin geçmiş veya şimdiki ortaklarımızdan sadece bir milyon kat daha iyi olduğunu kabul ediyoruz.

O beni jigolo yapmak nasıl bilir ve tam anlamıyla demek ve onun horoz benim içimde olduğunda onu kendi adını unutmak nasıl biliyorum. Seks sadece harika ve ikimiz de vazgeçmeye henüz hazır olmadığımız bir şey.

You may also like...