İstanbul Zeytinburnu Jigolo

Sadece seksin ne kadar harika olduğuna izin vermek için, ilk olarak ayrıldıktan sonra ilk kez seks yaptığımız zamanı sizinle paylaşmak istiyorum. Bir kız arkadaşı vardı ve ben bu Zeytinburnu Jigolo işten görüyordum, bir şey ödünç almak için dairemin etrafına geldi ve bir şekilde yatağımda çıkıyorduk.

Bizim öpücükler umutsuz ve tutkulu, saf şehvet tarafından körüklendi. Onu öpmek çok sıcaktı ve ikimiz de yeni insanları daha da heyecanlı hale getirdiğimizi bilerek. Saçlarımda aynı tanıdık koku o benim kedi aşağı yaptığı gibi onu nefes gibi benim burun delikleri dolu.

Ben hafta içinde İstanbul Jigolo yoktu, ben çok cinsel sinirli ve nasıl o kadar kabaca ve tutkuyla bana dokundu ben de olduğunu biliyordum.

O benim kedi içine yumuşak dilini kaydırdı, ben zaten çok ıslaktı. Haftalar ve haftalar içinde ilk kez Jigolo yaladığında saçlarını çekiyordum. Dili bu iş için yaratıldı, beni çığlık atmak için ne yapacağımı biliyordu ve çocuk çığlık attı mı.

O yaladı ve benim klitoris emdi ve benim g-spot uyarıcı ve bana alay, benim kedi içine parmaklarını itti. Beni fışkırtmak istedi ama onun horoz ile yapmak istedi. O sırt üstü yatıyordu ve ben onun göğüsleri, o onun büyük titreşimli horoz itmek gibi yukarı ve aşağı sıçrayan. İçimde çok iyi hissettirdi. O benim yatağa sert becerdin gibi sıkı sıkma, benim şımarık göğüsleri yakaladı.

You may also like...