Jigolo Arayanlar İçin Bilgiler

Jigololuk bir kavram ve bazı kesimler bu kavramı ahlak dışı bulsa da bazıları gayet severek benimsemiş görünüyorlar.

Öncelikle “jigolo” kelimesinin anlamını öğrenelim: Geçimi yaşlı ve zengin bir kadın tarafından sağlanan genç, erkek sevgili, tokmakçı.

Bu tanımı Türk Dil Kurumu’nun sitesinde bulabilirsiniz.

Tanıma bakacak olursak jigolo olan erkeklerin müşterisi genellikle zengin ve yaşlı kadınlar olarak öğreniyoruz. Jigoloları bekleyen müşteri kitlesi 30 yaş ve üstü 60 yaş altı arasında değişiyor.

Para ödeyerek jigololar ile birlikte olan kadınlar neden böyle bir cinsellik yaşıyor?

Erkek arkadaşının kadını tatmin edememesi, yalnızlık, farklılık, hayata geçiremediği fantezileri yaşamak, partner bulamayan kadınlar çeşitli sebeplerle dediğimiz gibi jigolo erkekler ile görüşürler. Jigolo ile birlikte olmak isteyen bayanlar sadece onlardan cinsellik ve seks değil şefkat ve gizlilik konusunda da hassastır.

Jigolo olmak isteyen beyler tüm Türkiye’den başvuru yaparak jigolo olabilirler. Jigolo arayan bayanlar sitemizi ziyaret ederek profilinizi beğenirse sizinle birliktelik yaşamak ister ve daha fazlasını yakından yaşamaya başlarsınız.

İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Eskişehir, Gaziantep, Mersin, Adana, Konya gibi illerde jigolo arayan bayanların çoğunlukta olduğu bilinmekte ve arz talep meselesinden dolayı yeni jigolo başvuruları alınmaktadır.

Hem iş sahibi olup hem olgun ya da genç artık şansınıza sizi beğenen bayan ile birlikte olacaksınız. Sizi tatmin edecek sizde onu tatmin edeceksiniz.

You may also like...