Bursa Osmangazi Jigolo

Kutuya göz atıyorum. Osmangazi Jigolo beylerinde özellikle stresli bir günden yeni döndüm. Bugünün programı tıkandı ve telefon çalmaya başladı. Yarının envanterine geçmek için geç kalmak zorunda kaldım, ama Patron beni evden eve götürdü ve beni bitirmeden evindeki kabarcıklı baş ağrılarımı bir kadeh şarap ile hemşireye çağırdı.

Ofiste kimse beraber olduğumuzu bilmiyor. Patron ve ben, meslektaşlarımız etraftayken ilişkimizi tamamen profesyonelce sürdürüyoruz. Bu, gerçekten ne zaman çiftleri kontrol etmek için geç saate kadar çekmemiz gerektiğine karar verdikten sonra gizli irtibatlarımız olmadı demek değil, beni masasının üstüne eğiyor, beni horozu için yalvardı. Onun Bursa Jigolo olarak, hiç kimse şüphelenmez ve yaparlarsa kimse söylemez.

Parmaklarımın kirli beyaz, mat kutunun üzerinden geçmesiyle, mükemmel bir yay ile bağlanmış mor saten kurdeleyi okşadım. Böyle bir görüntüyü mahvetmek utanç verici olacak, ancak içeride olanı bulma isteği, estetik takdirimin daha iyi olmasını sağlıyor. Yavaşça yayı çözülüp, çözülmesini ve sehpaya dinlenmesini izledim. Mat kapak sorunsuz bir şekilde kayar ve bir dizi düzgün katlanmış kağıt mendil ortaya çıkarır. Güllerle süslenmiş Jigolo şeklindeki karmaşık amblemi midemden heyecanlı bir adım atıyor.

Orada bulunan kağıdın açılmasına özel bir özen gösteriyorum ve hediyeme bakarken gözlerim genişliyor. Ben gasp ediyorum. İçine sokulmuş, müstehcen pahalı bir kadın iç çamaşırı takımıdır.

You may also like...